výšky 1

Firma A SERVIS LIPKA ako jediná upratovacia firma v Slovenskej republike, v Česku a po novom aj v Rakúsku zabezpečuje komplexný servis širokého spektra, ponúkame našim zákazníkom aj umývanie a čistenie vo forme výškových prác. Ponúkame nielen klasické umývanie okien a kovových konštrukcií vo výškach, ale aj čistenie fasád vysokých budov. Na ľahko prístupné a nižšie položené miesta používame teleskopické tyče (až 9m), výškové práce vykonávame pomocou rebríkov, vysokozdvižných plošín, či horolezeckej techniky. Snažíme sa voliť vždy to najrýchlejšie a najekonomickejšie riešenie. Výškové práce vykonávame tiež s horolezeckou technikou, se ktorou majú pracovníci absolvované školenia pre odborné vykonávanie výškových prác. Všetci naši horolezci sú certifikovaní a vyškolení podľa platnej vyhlášky o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci. Tiež majú s výškovými prácami mnohoročné skúsenosti a pri práci vždy starostlivo dbajú na zásady bezpečnosti. Výškové umývanie okien, fasád, konštrukcií sme schopní zabezpečiť po celej Slovenskej republike, v Česku, Rakúsku a Nemecku.

Čistenie a natieranie fasád vo výške

Naša firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Vám ponúka veľa služieb, ktoré Vám uľahčia prácu a ušetria čas. Čistíme fasády, omietky a plášte budov, tmelíme a nadrobno opravujeme fasády a omietky, prevádzame maľby a výmaľby kvalitnými fasádnymi farbami, aplikujeme penetrácie a úpravu podkladu povrchu, tryskáme a zjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, detailne čistíme fasády z ušľachtilých prírodných materiálov, umelého kameňa a obkladov špeciálnou chémiou po celom území SR.

Ak nie ste spokojní s fasádou na Vašom objekte, najefektívnejšie riešenie je ju vyčistiť a vrátiť jej nový vzhľad. Sme schopní Váš dom alebo akýkoľvek iný objekt kompletne zbaviť akéhokoľvek znečistenia na stenách ako sú škvrny od farieb, organická nečistota a graffiti. Pokiaľ sa jedná o znečistenie graffiti, viac sa dozviete v sekcii odstraňovanie graffiti. Ak sa jedná o bežné znečistenie, umývame fasády VO VÝŠKE ručne od 1,50 €/m², pri silnejšom znečistení čistíme vysokotlakovou pištoľou za použitia aktívnej čistiacej zložky Flamil super 3 VO VÝŠKE od 3 €/m². Ak sa objavia škvrny, ktoré nejde odstrániť normálnou cestou, odporúčame opravu fasády nanesením vhodnej farby VO VÝŠKE od 9 €/m². Opravy fasád vykonávame kvalitnými fasádnymi farbami od firmy Weber. Ak sa na Vašom objekte stretávate s častými problémami so znečistením graffiti alebo inými druhmi znečistenia, ponúkame Vám praktické riešenie s antigrafitovým náterom. Pozrite sa prosím do sekcie antigraffiti, nájdete tam viac o ochrane fasád a prevencii pred graffiti.

 

výšky 2

 

Čistenie fasád zo zeme

Čistenie fasád vykonávame umývaním, tlakovým umývaním, tlakovým umývaním s aktívnou čistiacou zložkou, tlakovým umývaním sódou – systémom zásobníka ARMEX. Čistenie tiež vykonávame pieskovaním interiérov a exteriérov budov, krovov, stropov, všetkého zašlého, fasád a plášťov budov. Vykonávame pieskovanie granitom, pieskovanie ľahkými abrazívami – vlašskými orechmi, pieskovanie špeciálnou pieskovačkou W/125 s riaditeľným tlakom, na pieskovanie a reštaurovanie sôch, historických objektov, na pieskovanie citlivých prírodných materiálov, pieskovca, vápenca, opuky, travertínu, teraca. Čistenie a umývanie fasád, okien, presklených plôch vo výškach, vykonávame pomocou hydraulických ramien pojazdných montážnych plošín, alebo horolezeckej a zlaňovacej techniky, práce vo výškach. Čistenie, tryskanie a umývanie fasád, múrov budov, priečelí a portálov, átrií, priemyselných hál, sendvičových plášťov, plechových stien a opláštení, betónových stien, presklených stien, polykarbonátových stien, luxferových a copilit stien, zámkových dlažieb, dlažieb a obkladov, chodníkov, predokenných žalúzií, slnolamov a oceľových konštrukcií.

Máme rozsiahle skúsenosti z oblasti odstraňovania graffiti, čistenia fasád a súvisiacich služieb, napríklad prí odstránení graffiti z povrchu neošetreného ochranným náterom je úspešnosť 60-90%. Pre úplnú spokojnosť zákazníkov ponúkame alternatívne riešenie v podobe náteru fasádnou farbou. Pri čiastočnom natieraní fasády, napríklad zatieraní tieňa po odstraňovaní graffiti musíte brať do úvahy znečistenie zvyšnej časti objektu – vždy to bude vidieť. S kvalitnými farbami firmy Weber sme schopní zabezpečiť 90% zhodu farby náteru s existujúcou farbou fasády a natretie akokoľvek veľkých plôch, aj vo výškach. Pri nátere je v cene zahrnuté aj čistenie fasády vysokotlakovou vodou (v rovnakej výmere ako náter, ak nie je dohodnuté inak).

 

ze země 1

 

Postavebné upratovanie

Naša firma realizuje aj väčšinu druhov postavebného upratovania. Priestory dôkladne zbavíme prachu po remeselníkoch a nečistôt po maľovaní, kvalitne umyjeme všetky sklenené plochy a iné umývateľné povrchy, strhneme polepy, nakoniec hĺbkovo vyčistíme, prípadne aj navoskujeme podlahu. V týchto činnostiach má náš profesionálny tím kvalitné skúsenosti najmä z obchodných centier, kde našim stálym klientom tieto služby poskytujeme pravidelne po rekonštrukciách alebo pred otvorením nového podniku. Máme tím vysoko kvalifikovaných kmeňových pracovníkov, preto pre nás nie je problém zabezpečiť rýchle upratovanie akokoľvek rozsiahlych priestorov kdekoľvek na území Čiech a Slovenska.

 

umyvani 1

 

Dalšie činnosti medzinárodnej firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Vykonávame tepovanie a strojové čistenie kobercov, strojové čistenie podláh, voskovanie podláh, ručné tepovanie čalúneného nábytku, sedacích súprav, matracov, postelí, umývanie a čistenie okien a výkladov. Zvesenie, strhnutie a odstránenie z výkladov, okien a sklenených tabúľ všetkých polepov, lepidiel, silikónov, farieb po prestavbách a rekonštrukciách predajní a prevádzok v obchodných centrách a na uliciach miest. Strhnutie a odstránenie z výkladov, okien a sklenených tabúľ fólií, ochranných fólií, samolepiek, bannerov, reklamných polepov a polepov akcií. Vyškrabanie a vyčistenie farieb a silikónov po rekonštrukciách výkladov a zvyškov lepidiel po strhnutých polepoch, fóliách, polepoch reklám a polepoch akcií korundovými žiletkami. Umývanie a čistenie okien, výkladov a presklených plôch po maľovaní, remeselníkoch, maliaroch, rekonštrukciách, stavbe, prestavbe, výmene skiel a výkladov, pred otvorením prevádzkarne, pri otvorení nového podniku a obchodu. Umývanie a čistenie okien v domácnosti, vo firme, v obchode, prevádzkarni, v byte, na dome a v rodinnom dome. Umývanie a čistenie plastových okien, kastlových okien, balkónových okien, ventilačiek, strešných okien, neotvárateľných okien, sklenených stien, výťahov, kancelárií, garážových brán. Servisné umývanie a čistenie okien a výkladov. Jednorazové umývanie a čistenie okien a výkladov. Nárazové umývanie okien, výkladov, log, pútačov, vývesných štítov, mreží, roliet, žalúzií, vonkajších predokenných žalúzií, zrkadiel, zrkadlových stien, reklám, solárnych panelov, výkladov prevádzok obchodných centier. Naše služby vykonávame po celej Slovenskej republike, v Česku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.