OG hl.

A SERVIS LIPKA s.r.o. je jediná firma s komplexným servisom na odstránenie graffitov, antigrafitovou ochranu a plný servis odstránenie graffiti z našich AGO. Svoje služby ponúka v Českej republike, na slovenských a v Rakúsku. Naša firma poskytuje služby odstránenie graffiti a antigraffiti nátery.

 

Kvalitné odstránenie graffitov

Pri odstránenie graffitov z neošetrených povrchov antigraffitovým náterom alebo nástrekom musíme upozorniť, že úspešnosť odstránenia sa pohybuje od 60 – 90%. Po odstránení graffitov zostávajú na niektorých miestach obrysy, ktoré sa nedarí ani pri opakovaných pokusoch odstrániť. Pri fasádach a štruktúrovaných omietkach treba podotknúť, že ak odstraňujeme graffity z neošetreného povrchu, je úspešnosť na 60 – 90%. Pri likvidácii graffitov na fasádach je potrebné počítať s tým, že sa odstráni spolu s graffitmi i časť fasádnej farby. Preto je potrebné si fasádnu farbu nechať namiešať podľa zodpovedajúceho odtieňa. Potom, čo odstránime graffity z neošetreného povrchu tak odporúčame naniesť ochrannú vrstvu antigraffitového náteru alebo nástrekuOdstránenie graffitov nemožno technologicky vykonať a zákazky odovzdať v uvedenom termíne, ak klesne vonkajšia teplota pod 10 °C. Podľa našich skúseností vieme, že ani graffity pri týchto teplotách nepribúdajú.

 

OG 2

 

Antigrafitový náter

Na antigrafitový náter poskytujeme najlacnejšiu cenu na Slovensku a to od 4 €/m². Pri hladkých plochách nanášame zvyčajne 3 vrstvy, ale pri štruktúrovaných a pórovitých povrchoch je nutné naniesť vrstiev 6 – 12. AGO možno aplikovať aj na marmolit, a to vo 3 – 5 vrstvách v cene 23 €/m². Antigrafitová ochrana je nanášaná v niekoľkých vrstvách podľa štruktúry povrchu. Aplikovať ho môžeme na všetky druhy plôch vrátane plastov. Jediné materiály, ktoré neznesú AGO sú sklo, leštené kovy a priehľadný polykarbonát. Nanášanie antigraffitového náteru je proces, pri ktorom je potrebné mať vonkajšie klimatické podmienky nad + 10 °C. Ošetrovanie povrchov s AGO je nekomplikované a vždy so 100% výsledkom. Postupujeme tak, že graffity odstránime a potom nanesieme tzv. Jednorazový náter Bellizoni, ktorý docieli to, že ochrana je zachovaná a znásobená tak, že jej funkčnosť vydrží až 6 rokov a znesie viac.

Ak vykonáme antigraffitový náter a alebo nástrek na Vašej budove, sme schopní na akomkoľvek mieste v Českej a Slovenskej republike, no už aj v Rakúsku odstrániť graffit do 14 dní v akomkoľvek i najmenšom rozsahu. Pre našich zákazníkov je v zmluve o dielo zakotvené servisné čistenie a odstraňovanie z našich AGO. Funguje je to tak, že ak sa objaví na fasáde graffit, my ho odstránime, a vždy ZADARMO nanesieme novú vrstvu AGO tam, kde sme pracovali, takže tam znovu nanesieme novú AGO. Týmto Vám môžeme ponúknuť službu za prijateľnú cenu. Viacnásobná ochrana je drahá cca od 20 €/m². Hlavne je úplne zbytočné chrániť za vyššie finančné čiastky všetky miesta na fasáde, keď je pravdepodobné že nebudú pokreslené všetky chránené plochy za jej životnosť. Naša firma nemá v SR konkurenciu nielen v cene, ale predovšetkým v servisnej činnosti a v nastavenom systéme ako udržať budovy bez graffitov.

 

AGO hl.

 

A SERVIS LIPKA s.r.o. ponúka ďalšie služby:

Naša spoločnosť svojim zákazníkom ponúka aj radu iných služieb ako je denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach, strojové čistenie podláh. Vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, ďalej na okná nanášame nanoimpregnaciu tzv. nešpinavou úpravou, ktorá je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou. Po dohode čistíme rolety, lamely a markízy. Odstraňujeme graffity a nanášame ochranu pri graffitov, odstraňujeme nedovolené polepy z presklenných plôch. Špecializujeme sa aj na čistenie fasád od plesní, machov, pórov zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG, tzv. náterom LSG dosiahneme to, že zamedzíme tvoriacej sa vlhkosti, ktorá spôsobuje rast a tvorbu zelených sanitier hoci lúhom a zamedzíme a odstránime súčasné mikrobiálne napadnutia. Táto funkcia je založená na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafitov, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Pre tieto všetky prípady je najvhodnejší spôsob, použiť špeciálnu Pieskovačku W 1-40 a abrazivo t.j. jemný piesok, granit, šupky z vlašských orechov. Kedy dopadom abrazíva na povrch dochádza k odstráneniu usadených nečistôt, omietok či starých náterov či graffitov. Metódu pieskovania možno použiť aj na čistenie fasád historických budov či pamiatok, ktorá je schválená Pamiatkovým úradom SR. Naše služby vykonávame po celej Slovenskej republike, Česku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.