Kvalitné umývanie okien Trenčín

Umývanie okien a lodžii Trenčín – Akciu sme uskutočnili 24.10.2013 a za našu upratovaciu firmu to zaisťoval jeden náš zamestnanec. Umývanie okien a lodžií mu v celku trvalo 3 hodiny.

Pre dokonalé umytie okien Trenčín bolo dôležité najprv dôkladne očistiť okenné parapety a rámy. Akonáhle boli vyčistené, pokračovalo sa s umývaním presklených plôch. Pre konečné vyleštenie sme ani pri tejto zákazke ani pri žiadnej inej nikdy nepoužívali leštiace prípravky. Okná, výklady ale aj presklené plochy leštíme výhradne suchou bavlnenou plienkou. Tento spôsob umývania nazývame tzv. trikom suchého leštenia. Nami takto umyté okná a iné presklené plochy zostanú dlhú dobu čisté Pri súvislom zaprášení sa vďaka nevyužitiu leštidiel na povrchu neobjavia kruhy a ťahy, ako to býva pri leštení povrchov s rôznymi leštiacimi prípravkami. Pre umývanie a čistenie okien a lodžií vyskytujúcich sa vo výškach, máme k dispozícii speleologickú a horolezeckú techniku. Pre umývanie na ťažko dostupných miestach využívame aj vysokozdvižné plošiny a hydraulické rameno.
Celá akcia prebehla bez problémov. Zákazník bol s konečným výsledkom spokojný. Taktiež vyjadril svoj záujem o to, že si nás na ďalšiu podobnú akciu bude objednávať aj v budúcnosti.

Ďalej pre vás vieme vykonať tieto činnosti: odstraňovanie grafitov, čistenie fasád, antigrafitová ochrana, umývanie okien a výkladov, výškové práce, postavebné práce, fluatácia podláh, strojové čistenie kobercov, tepovanie kobercov atď.

Bližšie informácie získate TU